Vartotojo avataras
User

endless

1693

Astros Modelis

Astra G

Re: ar galima uzdeti vaira nuo astra H

endless » 15 Geg 2011, 11:54

Tai teko man su visokiais auto pravaziuot, visosokiu citrenu renuku vw audi opel, net ir '04 vabalelius 2 :D

Siaip dazniau tenka '04 passat pavairuot ir '00 astra 2.0dti, passato ir tos astros vairai sunkiai palyginami su mano. Tikrai prie greicio viena ranka galiu nesunkiai sukt vaira posukiu, kad padangos cyptu :)
Nors pas mane "comfort", bet komplektacija skurdi buvo, kai varikli susirinkau, tai 3 tikrai gerus dalykus radau :) , vairas ypac lengvas, peciukas kaip tikra krosnis (aisku cia tik del tokio variklio)
ir garso izoliacija tikrai gera, su ta '00 astra nera ka lyginti, ten visada trrrr :D
Vartotojo avataras
User

Auris

6072

Vilnius/Pasvalys

Astros Modelis

Astra G

Auris » 15 Geg 2011, 13:21

Tai pas tave jauciu gumos kokios r15 195/65... Su tevo pasatu irgi su vienu pirstu ant tokiu gumu padarau, kad padangos cyptu... O va su savo astra posuki imi ant 60-70km/h, nori auto jau verstis, bet jokiu cypimo, bet ir sunku vaira nulaikyt ;) Arba taip atrodo, kai adrenalinas plusta ir galvoji, kur ta riba, kada pagaliau prades gala nesht... :D

P.s. pas ta astra 00 ir tavo 1,7 tokia pat ta izoliacija, tik tavo variklis tyliau dirba... :) Isesk i koki 2.2 dyzeli, tai pamatysi koks garsas, net 2004 metu astroj.. :D
Vartotojo avataras
User

endless

1693

Astros Modelis

Astra G

endless » 15 Geg 2011, 13:47

r15 195/55, bet jauciu i dar zemesnes keisiu kai sitas sutrinsiu ;) Tai x17dtl variklis jau 2 +'us uzsidirbo :)
Vartotojo avataras
User

Auris

6072

Vilnius/Pasvalys

Astros Modelis

Astra G

Auris » 15 Geg 2011, 16:09

Bet kad nifiga nivalit... Plius tas 2.2dti turi beveik dvigubai daugiau kw ir daugiau nei dvigubai Nm... :) Tai zinai, tas garsas salone atperka savo... ;) O jei uzknis triuksmas, tai investavus kelis simtus litu ir gali pasidaryt padoria ta garso izoliacija... Bet ziuriu tema visai ne apie tai :D
Vartotojo avataras
User

endless

1693

Astros Modelis

Astra G

endless » 15 Geg 2011, 16:47

Kai yra ka plepet tai nuo temos savaime greit nukrypstama... Bet viskas sutvarkoma, trint nereikia, kelk nuo pirmo mano posto i mano dienorasti, ten tikrai i tema bus, as paskui pats pasitvarkysiu truputi ir pratest bus galima, ir viskas tvarkingai tada ;)
Vartotojo avataras
User

deimas25

2551

Kaunas

Astros Modelis

Astra G

deimas25 » 16 Geg 2011, 11:03

endless rašė:Tai teko man su visokiais auto pravaziuot, visosokiu citrenu renuku vw audi opel, net ir '04 vabalelius 2 :D

Siaip dazniau tenka '04 passat pavairuot ir '00 astra 2.0dti, passato ir tos astros vairai sunkiai palyginami su mano. Tikrai prie greicio viena ranka galiu nesunkiai sukt vaira posukiu, kad padangos cyptu :)
Nors pas mane "comfort", bet komplektacija skurdi buvo, kai varikli susirinkau, tai 3 tikrai gerus dalykus radau :) , vairas ypac lengvas, peciukas kaip tikra krosnis (aisku cia tik del tokio variklio)
ir garso izoliacija tikrai gera, su ta '00 astra nera ka lyginti, ten visada trrrr :D

bet jus ir lyginat, skirtingu klasiu auto. astra reikia lyginti su golfu. :)
Vartotojo avataras
User

Auris

6072

Vilnius/Pasvalys

Astros Modelis

Astra G

Auris » 16 Geg 2011, 13:18

O tai golfe galvoji izoliacija prastesne uz pasato? :D Tas pats, tik vaziuokle golfe kietesne/geresne....
Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių